Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferujemy gotowe zestawy:

Murena-S 200

Cena: 1592,85 zł
zaw. podatek: 297,85 zł

Plankton-S 10

Cena: 565,80 zł
zaw. podatek: 105,80 zł

 

Sklep internetowy FABRYKA POWIETRZA powstał z myślą o tych wszystkich Klientach, którzy chcą w prosty i skuteczny sposób napowietrzyć zbiornik wodny lub pozbyć się problemu przyduchy. Sklep ułatwi Państwu wybór sprzętu, bez konieczności długiego i żmudnego poszukiwania odpowiednich rozwiązań i prowadzenia długich konsultacji telefonicznych.

 

Zakres działania sklepu

FABRYKA POWIETRZA zajmuje się sprzedażą gotowych rozwiązań w obszarze napowietrzania wody.

 

Dodatkowo oferujemy

Naszą solidność i wiarygodność potwierdza ponad 30 letnia działalność na rynku. Stawiamy na wysoką jakość obsługi oraz szybkość działania, mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów.

 

Troszczymy się o środowisko

Ekologiczne opakowanie? Jednym z rozwiązań najbardziej przyjaznym środowisku jest tektura. Dlatego też podczas transportu, nasze produkty są zabezpieczone tekturą lub spakowane w kartony. Ale żeby jeszcze bardziej przyczynić się ochrony środowiska naturalnego, wykorzystujemy używane wcześniej opakowania, dając im niejako „drugie lub trzecie życie”, do czego zachęcamy również naszych odbiorców. Takie rozwiązanie z pewnością będzie sprzyjało ochronie środowiska naturalnego.

 

 

Szybki kontakt

AKWATECH SYSTEMY Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Serbska 4
61-696 Poznań
tel. +48 61 8202011
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyducha - definicja

Znaczne zmniejszenie ilości tlenu rozpuszczonego w wodzie zbiornika wodnego lub jego części. W skrajnym przypadku może prowadzić do masowego wymierania zamieszkujących go organizmów korzystających z tlenu (m.in. tzw. śnięcie ryb).

Twoje zakupy

 x 

Twój koszyk jest pusty