Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferujemy gotowe zestawy:

Mikro-S 5

Cena: 645,75 zł
zaw. podatek: 120,75 zł

Bojka średnia

Cena: 83,64 zł
zaw. podatek: 15,64 zł

 

Sklep internetowy FABRYKA POWIETRZA powstał z myślą o tych wszystkich Klientach, którzy chcą w prosty i skuteczny sposób napowietrzyć zbiornik wodny lub pozbyć się problemu przyduchy. Sklep ułatwi Państwu wybór sprzętu, bez konieczności długiego i żmudnego poszukiwania odpowiednich rozwiązań i prowadzenia długich konsultacji telefonicznych.

Naszą solidność i wiarygodność potwierdza ponad 30 letnia działalność na rynku. Stawiamy na wysoką jakość obsługi oraz szybkość działania, mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów.

 

Zakres działania sklepu

FABRYKA POWIETRZA zajmuje się sprzedażą gotowych rozwiązań w obszarze napowietrzania wody.

 

Dodatkowo oferujemy

Poza poprawnym napowietrzeniem stawu, warto także zadbać o jego otoczenie. W tym celu proponujemy Państwu naszą nową markę - LOOMEN, która zajmuje się projektowaniem i montażem profesjonalnych systemów oświetlenia i nagłośnienia w ogrodach i innych przestrzeniach zewnętrznych. 

 

Troszczymy się o środowisko

Ekologiczne opakowanie? Jednym z rozwiązań najbardziej przyjaznym środowisku jest tektura. Dlatego też podczas transportu, nasze produkty są zabezpieczone tekturą lub spakowane w kartony. Ale żeby jeszcze bardziej przyczynić się ochrony środowiska naturalnego, wykorzystujemy używane wcześniej opakowania, dając im niejako „drugie lub trzecie życie”, do czego zachęcamy również naszych odbiorców. Takie rozwiązanie z pewnością będzie sprzyjało ochronie środowiska naturalnego.

 

 

Szybki kontakt

AKWATECH SYSTEMY Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Serbska 4
61-696 Poznań
tel. +48 61 8202011
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyducha - definicja

Znaczne zmniejszenie ilości tlenu rozpuszczonego w wodzie zbiornika wodnego lub jego części. W skrajnym przypadku może prowadzić do masowego wymierania zamieszkujących go organizmów korzystających z tlenu (m.in. tzw. śnięcie ryb).

Twoje zakupy

 x 

Twój koszyk jest pusty