Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferujemy gotowe zestawy:

Murena-S 200

Cena: 1592,85 zł
zaw. podatek: 297,85 zł

Manta-S 400

Cena: 3130,35 zł
zaw. podatek: 585,35 zł

Sklep internetowy FABRYKA POWIETRZA powstał z myślą o tych wszystkich Klientach, którzy chcą w prosty i skuteczny sposób napowietrzyć zbiornik wodny lub pozbyć się problemu przyduchy. Sklep ułatwi Państwu wybór sprzętu, bez konieczności długiego i żmudnego poszukiwania odpowiednich rozwiązań i prowadzenia długich konsultacji telefonicznych.

 

Zakres działania sklepu

FABRYKA POWIETRZA zajmuje się sprzedażą gotowych rozwiązań w obszarze napowietrzania wody.

 

Dodatkowo oferujemy

Naszą solidność i wiarygodność potwierdza ponad 30 letnia działalność na rynku. Stawiamy na wysoką jakość obsługi oraz szybkość działania, mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów.

 

Szybki kontakt

AKWATECH SYSTEMY Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Serbska 4
61-696 Poznań
tel. +48 61 8202011
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyducha - definicja

Znaczne zmniejszenie ilości tlenu rozpuszczonego w wodzie zbiornika wodnego lub jego części. W skrajnym przypadku może prowadzić do masowego wymierania zamieszkujących go organizmów korzystających z tlenu (m.in. tzw. śnięcie ryb).

Twoje zakupy

 x 

Twój koszyk jest pusty