O sklepie

Kim jesteśmy

Sklep internetowy FABRYKA POWIETRZA powstał z myślą o tych wszystkich Klientach, którzy chcą w prosty i skuteczny sposób napowietrzyć zbiornik wodny lub pozbyć się problemu przyduchy. Sklep ułatwi Państwu wybór sprzętu, bez konieczności długiego i żmudnego poszukiwania odpowiednich rozwiązań i prowadzenia długich konsultacji telefonicznych.

Naszą solidność i wiarygodność potwierdza ponad 30 letnia działalność na rynku. Stawiamy na wysoką jakość obsługi oraz szybkość działania, mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów.

Zakres działania sklepu

They’re a talented bunch

FABRYKA POWIETRZA zajmuje się sprzedażą gotowych rozwiązań w obszarze napowietrzania wody.

Dodatkowo oferujemy

We are pleased to work with thousands of partners

Poza poprawnym napowietrzeniem stawu, warto także zadbać o jego otoczenie. W tym celu proponujemy Państwu naszą nową markę - LOOMEN, która zajmuje się projektowaniem i montażem profesjonalnych systemów oświetlenia i nagłośnienia w ogrodach i innych przestrzeniach zewnętrznych.

Troszczymy się o środowisko

Ekologiczne opakowanie? Jednym z rozwiązań najbardziej przyjaznym środowisku jest tektura. Dlatego też podczas transportu, nasze produkty są zabezpieczone tekturą lub spakowane w kartony.

Ale żeby jeszcze bardziej przyczynić się ochrony środowiska naturalnego, wykorzystujemy używane wcześniej opakowania, dając im niejako „drugie lub trzecie życie”, do czego zachęcamy również naszych odbiorców.

Takie rozwiązanie z pewnością będzie sprzyjało ochronie środowiska naturalnego.